O NAS - Kwantowe Ogrody

Przejdź do treści

PROJEKTUJEMY  W  ZGODZIE  Z  NATURĄŁUKASZ

Ogrodnictwo jest obecne w moim życiu od dzieciństwa.  Zajmowali się nim moi rodzice  i mogę śmiało powiedzieć, że wychowałem się w ogrodzie. W zasadzie od zawsze wiedziałem co naprawdę kocham i z czym chciałbym związać moją drogę zawodową.
W 1999 roku założyłem własną firmę i sam zacząłem zakładać ogrody. Najpierw  całkiem małe, kameralne, ale tworzone z pasją i zaangażowaniem, a z czasem coraz większe. W ciągu tych minionych lat zrealizowałem kilkaset najróżniejszych inwestycji: od bardzo kameralnych prywatnych ogrodów po ogromne założenia  plenerowe  na osiedlach mieszkaniowych niewiele mających wspólnego z intymnością.
Ten  czas to okres wielu wyzwań i doświadczeń zarówno zawodowych jak i życiowych, a także proces odnajdywania siebie samego. Niezwykła i fascynująca droga, na której spotkałem i wciąż spotykam wielu wspaniałych ludzi, a przede wszystkim stale się uczę i doświadczam nowych rzeczy. Pozwala mi to na coraz większe rozumienie natury i zasad rządzących relacją człowieka i otoczenia.
To moment, w którym ogrodnictwo nie  służy już jedynie zaspokojeniu estetycznych potrzeb klienta, ale też ma wspierać jego harmonijne i szczęśliwe życie.

JAGODA
inż. arch. kraj.

Absolwentka SGGW na kierunku Architektura Krajobrazu.
Projektant z zakresu terenów zieleni oraz ogrodów prywatnych.
Posiada doświadczenie w indywidualnej pracy z klientem oraz nadzorze wykonawstwa.
„Zajmuję się projektowaniem zieleni od kilku lat. Stawiam na indywidualne podejście do każdego projektu.   Proponuję zintegrowane rozwiązania pod względem bioróżnorodności, stylistyki, kompozycji i funkcji użytkowych. Jednak przede wszystkim staram się odpowiadać na potrzeby Klienta.”PAULINA
inż. arch. kraj.

Absolwentka WSEiZ na kierunku Architektura Krajobrazu.
Projektant z zakresu terenów zieleni oraz ogrodów prywatnych.
Posiada doświadczenie w indywidualnej pracy z klientem oraz nadzorze wykonawstwa.

„Projektowaniem ogrodów zajmuję się już od dłuższego czasu. Staram się opracowywać koncepcje kompleksowo, dopasowane do wymagań Klienta wplatając w nie idę kwantowych ogrodów.
Do każdego tematu podchodzę indywidualnie. W razie potrzeby chętnie udzielam porad.”
 
Motywem  połączenia naszych sił, talentów i możliwości zawodowych  jest pragnienie stworzenia zupełnie innej, nowej jakości zagospodarowania przestrzennego terenu. Jesteśmy przekonani, że łącząc naszą wiedzę i profesjonalizm z zakresu ogrodnictwa ze świadomością mechanizmów rządzących wszechświatem, fizyką kwantową i szeroko pojętą energią, proponujemy naszym klientom produkt, który przyczyni się jednocześnie do wsparcia jedności w życiu, harmonii i równowagi w bardzo wielu aspektach.    


Wróć do spisu treści