O NAS - Kwantowe Ogrody

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:
ANIA

Od 10 lat projektuje i tworzę ogrody niekonwencjonalne, dopasowane do charakteru i upodobań właścicieli . Specjalizuję się w ogrodach naturalistycznych. Opieram się na starych i sprawdzonych założeniach feng shui jak i nowoczesnych teoriach fizyki kwantowej, a to sprawia, iż moje ogrody są żywymi światami pozwalając nam na głęboki relaks i dotarcie do Źródła.
Poza współpracą z Łukaszem prowadzę firmę Anmon Gardens Ltd., która w swojej ofercie obok projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów ma też interesującą ofertę szkoleniową.

ŁUKASZ

Ogrodnictwo jest obecne w moim życiu od dzieciństwa.  Zajmowali się nim moi rodzice  i mogę śmiało powiedzieć, że wychowałem się w ogrodzie. W zasadzie od zawsze wiedziałem co naprawdę kocham i z czym chciałbym związać moją drogę zawodową.
W 1999 roku założyłem własną firmę i sam zacząłem zakładać ogrody. Najpierw  całkiem małe, kameralne, ale tworzone z pasją i zaangażowaniem, a z czasem coraz większe. W ciągu tych minionych lat zrealizowałem kilkaset najróżniejszych inwestycji: od bardzo kameralnych prywatnych ogrodów po ogromne założenia  plenerowe  na osiedlach mieszkaniowych niewiele mających wspólnego z intymnością.
Ten  czas to okres wielu wyzwań i doświadczeń zarówno zawodowych jak i życiowych, a także proces odnajdywania siebie samego. Niezwykła i fascynująca droga, na której spotkałem i wciąż spotykam wielu wspaniałych ludzi, a przede wszystkim stale się uczę i doświadczam nowych rzeczy. Pozwala mi to na coraz większe rozumienie natury i zasad rządzących relacją człowieka i otoczenia.
To moment, w którym ogrodnictwo nie  służy już jedynie zaspokojeniu estetycznych potrzeb klienta, ale też ma wspierać jego harmonijne i szczęśliwe życie.
Decyzje o połączeniu naszych doświadczeń i sił zawodowych podjęliśmy jesienią zeszłego roku. Głównym jej motywem jest pragnienie stworzenia zupełnie innej, nowej jakości zagospodarowania przestrzennego terenu. Jesteśmy przekonani, że łącząc naszą wiedzę i profesjonalizm z zakresu ogrodnictwa ze świadomością mechanizmów rządzących wszechświatem, fizyką kwantową i szeroko pojętą energią, proponujemy naszym klientom produkt, który przyczyni się jednocześnie do wsparcia jedności w życiu, harmonii i równowagi w bardzo wielu aspektach.    


 
Copyright Kwantowe Ogrody2016/ All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego