Pielegnacja i prace porządkowe - Kwantowe Ogrody

Przejdź do treści
OFERTA

Utrzymanie ogrodów

Do prawidłowego wzrostu ogród potrzebuje określonej pielęgnacji. Jednocześnie pielęgnacja ogrodów pozwala na zachowanie walorów rekreacyjnych przestrzeni zielonej, która nie zarasta roślinnością w miejscach dedykowanych do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Niestety utrzymanie ogrodów wymaga nakładów pracy i czasu. Regularne koszenie trawników, pielenie grządek, przycinanie drzew i krzewów, nawożenie nasadzeń – to prace, które skutecznie okradają nas z czasu na relaks we własnym ogrodzie.


Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zapracowanych właścicieli ogródków i ogrodów marka Ogrody Kwantowe oferuje kompleksową pielęgnację ogrodów, w ramach której wykonujemy wszelkie niezbędne prace porządkowe i pielęgnacyjne. Zapewniając profesjonalne utrzymywanie ogrodów świadczymy usługi adekwatnie do bieżącego sezonu:

  • wczesną wiosną przygotowujemy ogród na sezon letni,
  • latem dbamy o trawniki i odchwaszczanie nasadzeń,
  • jesienią przygotowujemy ogród do zimy.


Kompleksowa pielęgnacja ogrodu w atrakcyjnej cenie

Pielęgnacja ogrodu powinna być w pełni dostosowana do bieżących potrzeb roślinności. Dlatego też, zakres usług w ramach pielęgnacji ogrodu ustalamy każdorazowo indywidualnie wraz z Klientem, co w efekcie przekłada się również na cenę. Ostateczna cena pielęgnacji ogrodu uzależniona jest od powierzchni, określonych wymaganych prac na terenie i użytych materiałów. Jak na profesjonalistów przystało potrafimy znaleźć i zaproponować naszym Klientom optymalne rozwiązania, których koszt dostosowany jest do wszelkich realizacji.

W ramach świadczonych usług wykonujemy wszelkie prace niezbędne do utrzymania ogrodu w określonym stanie, jednocześnie zapewniając możliwość wykonania prac związanych z modernizacją systemu zapewniającego odpowiednie nawodnienie i odwodnienie ogrodu, instalacji oświetlenia ogrodu czy zaprojektowania i wykonania tarasu z drewna. Jedną z naszych specjalności są również ogrodzenia, które możemy zamontować w miejscu wysłużonego już płotu.


Pielęgnacja ogrodów: Warszawa i okolice

Pielęgnacja ogrodów to usługa świadczona przez nas na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zakres usługi każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, jednocześnie uwzględniając uwarunkowania panujące w ogrodzie i jego sąsiedztwie.


Oferując utrzymywanie ogrodów podejmujemy się realizacji sezonowych oraz regularnych prac pielęgnacyjnych i porządkowych:

  • w przydomowych ogrodach i ogródkach,
  • na działkach rekreacyjnych typu ROD,
  • na terenach zielonych przynależnych do osiedli mieszkaniowych,
  • w parkach,
  • na terenach zielonych będących pod zarządem administracji publicznej.

To, co nas wyróżnia to wiedza i doświadczenie, które poparte dostępem do odpowiedniego sprzętu umożliwia naszym pracownikom szybką i skuteczną realizację wszelkich prac, niezależnie od uwarunkowań terenu. Jeżeli szukają Państwo profesjonalistów w zakresie pielęgnacji ogrodu na terenie miasta Warszawa - zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Współpracujemy z Klientami prywatnymi, biznesowymi, organizacjami i instytucjami oraz organami administracji publicznej.
pielegnacja i utrzymywanie ogrodow warszawa
>
Wróć do spisu treści