projektowanie - Kwantowe Ogrody

Przejdź do treści
OFERTA

PRYWATNE - Ogrody

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, starając się spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Dostosujemy projekt nie tylko do potrzeb, ale również do budżetu przeznaczonego na tej cel. Każdy wyceniamy indywidualnie po wizji lokalnej. Pracę nad projektem najlepiej rozpocząć zimą: mamy wtedy czas na spokojne ustalenie wszystkich elementów i rozwiązań i z pierwszym wiosennym słońcem jesteśmy gotowi do realizacji.
Projektowanie ogrodu podzielone jest na 3 główne etapy:

Wizja lokalna i inwentaryzacja: wywiad z klientem, określenie oczekiwań i pomysłów, przedstawienie inspiracji, inwentaryzacja terenu, kreślenie powiązań widokowych, warunków klimatycznych i siedliskowych.
Staramy się najpełniej odczuć charakter miejsca i oczekiwania klienta.

Etap koncepcyjny: przedstawiamy 2 różne wstępne koncepcje zagospodarowania terenu, po konsultacji z klientem powstaje jedna, spójna koncepcja ogrodu do której przygotowujemy wizualizacje. Przedstawiamy: rzuty, szkice, wizualizacje oraz koncepcję nasadzeń i wszystkich elementów małej architektury.

Rozwijamy koncepcję przygotowując szczegółowy plan nasadzeń, oświetlenia, systemu nawadniania oraz rozwiązania dla małej architektury.
Po ustaleniu wszystkich detali przedstawiamy szczegółowy kosztorys.
Nasze projekty zachwycają po ich realizacji a nie tylko na papierze.
PUBLICZNE - Tereny zieleni i parki:

Wykonujemy projekty wszystkich typów terenów zieleni zarówno dla inwestorów prywatnych i deweloperów jak i dla gmin. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, starając się spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Dostosujemy projekt nie tylko do potrzeb, ale również do budżetu przeznaczonego na tej cel. Każdy wyceniamy indywidualnie po wizji lokalnej.

Wykonujemy również:

   Ekspertyzy,
   Inwentaryzacje zieleni i projekty gospodarki drzewostanem,
   Studia krajobrazowe,
   Projekty turystyczne.Wspieramy naszych klientów w uzyskaniu pozwoleń na budowę, przygotowania opracowań do konsultacji, uzyskania pozwoleń i zgłoszenia w urzędach, pozwoleń na wycinkę.

Wnętrza, tarasy i kompozycje roślinne

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, starając się spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Dostosujemy projekt nie tylko do potrzeb, ale również do budżetu przeznaczonego na tej cel. Każdy wyceniamy indywidualnie po wizji lokalnej.

Oferujemy projekty tarasów, zielonych ścian, aranżacji zieleni we wnętrzu. Projektujemy okolicznościowe kompozycje roślinne i zajmujemy się ich dalszą pielęgnacją.

W naszych projektach używamy innowacyjnych metod i najlepszych rozwiązań systemowych dla zielonych ścian. Wykonujemy również kompozycje z oplątw (Tillandsia sp.), roślin niewymagających podłoża w związku z czym aranżacje mogą być wykonane w dowolnym miejscu i na dowolnej powierzchni. W przypadku donic i pojemników współpracujemy z wieloma producentami i jesteśmy w stanie wykonać dowolne zlecenie – zarówno z zastosowaniem gotowych pojemników jak i rozwiązań przygotowanych indywidualnie.

Nasze projekty zachwycają po ich realizacji a nie tylko na papierze.
Wróć do spisu treści