Trawniki - Kwantowe Ogrody

Przejdź do treści
OFERTA

Zakładanie trawników

Zakładanie trawników to proces składający się z kilku etapów. Odpowiednie działania realizowane na poszczególnych etapach pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu w postaci trawnika, który cieszy oko soczystą zielenią, a zarazem jest łatwy i niewymagający w utrzymaniu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów marka Ogrody Kwantowe oferuje kompleksowe zakładanie trawników – od koncepcji, przez wykonawstwo, aż po utrzymywanie ogrodów.


Jak pracujemy?

Współpracę z inwestorem rozpoczynamy od gruntownego rozpoznania jego potrzeb i oczekiwań. Następnie analizujemy przestrzeń, w ramach której planowane jest założenie trawnika i proponujemy konkretne rozwiązania. W zależności od przeznaczenia terenu zielonego oraz preferencji inwestora jesteśmy w stanie wykonać trawnik siany lub trawnik z rolki.

Po akceptacji projektu oraz doboru traw przystępujemy do przygotowania podłoża pod trawnik. Jeśli istnieje taka potrzeba, poza odchwaszczaniem podłoża przeprowadzamy także prace związane z jego wypoziomowaniem lub wyrównaniem (trawniki na skarpach). Odchwaszczenie i odpowiednie przygotowanie terenu pod trawnik gwarantuje wysoką estetykę gotowego trawnika, a jednocześnie zapewnia łatwość jego utrzymania – trawnik nie zarasta chwastami.


Zakładanie trawników w postaci łąki

Jako marka specjalizująca się w ogrodach kwantowych oferujemy również zakładanie trawników typu łąki. Trawniki te charakteryzują się wysokim zróżnicowaniem biologicznym oraz oryginalną, naturalną prezencją. Wśród najchętniej wybieranych przez inwestorów trawników tego typu znajdują się łąki kwietne, które doskonale odzwierciedlają dzikie łąki, jakie wciąż możemy spotkać za miastem.


Zakładanie trawników na terenie miasta Warszawa i okolic

Zakładanie trawników to usługa, którą kierujemy do inwestorów z terenu miasta Warszawa i okolicy. Usługę świadczymy jako usługę indywidualną lub w ramach kompleksowej oferty na zakładanie ogrodów. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi, biznesowymi, instytucjami, organizacjami i organami administracji publicznej. Wykonujemy trawniki rekreacyjne i sportowe, w tym trawniki dedykowane do gry w piłkę nożną czy golfa.

Klientów zainteresowanych profesjonalnym zakładaniem trawników zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi Doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszej mieszkanki nasion lub trawy z rolki, dzięki czemu uzyskany efekt będzie w pełni odpowiadał na Państwa potrzeby i oczekiwania.
zakladanie trawnikow warszawa
Wróć do spisu treści